hi
ik heb mijn broek best wel laag hangen en dan een bjorn borg of een ander merk onderbroek eronder maar in die lage broek laat ik ook vaak scheten bij mijn vrienden en op school in de klas wie doet ook zoiets?
ik laat ook vaak scheten in die lage broeken bij mijn vrienden en in de klas ik heb zelfs een keer bijna in mijn broek gescheten.
ruben
Wat is aberhaupt het nut om je broek laag te hangen?
ik heb een paar dagen geleden in de klas een dikke scheet gelaten man ik dacht dat de wereld verging mijn leraar zei dat ik mijn broek op moest hijsen en toen zei ik nee en toe liet ik die scheet. en trouwens nu moet ik schijten.
ruben
Ik zat laatst in de klas en toen liet ik een fcking dike scheet en iedereen keek me aan.
je broek laag is gewoon de mode
dat had ik al toen ik heel klein was
en je staat egt voor schut als je een scheet in de klas laat
je kan tog gewoon ff naar de wc als je een scheet moet laten en je kunt het best wel ff ophouden
als bij mij iemand in de klas een scheet zou laten zou ik gewoon die gene kkhard uitlachen
Xx
Kzou gewoon doodlachen.. bij ons zaten 3 klassen.. was doodstil iedereen moest werken je hoorde niet eens potlood of wat dan ook MUISSTIL doodstil zelfs, liet iemand in 1x GOTSE Harde scheet iedereen lachde zich dood en respecteerde hem in 1x xD
bah wat vies....schaam jullie jongens !!! doe je toch niet
Hallo
ik heb een scheten probleem als ik iets eet maakt niks uit wat ik eet het is wel geinig de mentor zei tegen mij jij bent een lopende natuur vervuiling de hele klas lacht erom ik zelf ook maarja het gebeurt toch :P
hey meisje vn 17: laat jij nooit een scheet dan???
ja duh natuulijk laat ik scheten, soms best vaak zelfs maar ik doe het zonder geluid of op dde wc of op mn kamer, niet waar anderen bijzijn, of heel hard laten