Je bent rond de 14 t/m 19 jaar oud, je wilt nieuwe schoenen. Tegenwoordig roepen heel veel jongeren dat ze allstars willen! Hiermee kunnen we natuurlijk niet stil blijven zitten! Iedere stijl qua kleding doet aan allstars. De huppels (casual), de alto's, de gothics, de emo's, de hiphoppers en dan ook de mensen zonder officiele stijl. De makers en bedenkers van allstars verdienen er met Nederland veel aan! Vaak blijft het ook niet bij 1 paar. Daarom is het ook zo leuk voor iedereen. Welke kleur allstar combineer je met welke kleren? Uiteindelijk heb je er vast zoveel, dat je voor elke dag van de week er wel 1 hebt!
Even een stukje geschiedenis:
De Converse Allstar schoenen zijn bedacht in 1917! Heel veel mensen denken dat deze schoenen zijn bedacht door de basketballer Chuck Taylor, maar dat is dus even niet zo! Hij kwam in 1921 de winkel binnenlopen met de klacht verschrikkelijk pijnlijke voeten te hebben. Hij werd vertegenwoordiger van de schoenen, wat dus eigenlijk inhoud dat hij verantwoordelijk was voor de bekendmaking van de schoenen. De schoen werd zo populair dat zijn naam ook op de schoenen kwam! Daardoor denken mensen dus dat Chuck Taylor de ontwerper is.
Veel winkels profiteren nu ook van de allstar rage! Er zijn nu in Almere al 2 grote winkels die allstars verkopen (Pro en Britain), verder zijn er ook heeeel veel schoenenwinkels in Almere die allstars verkopen (Foot locker, Nelson.. etc.). Maar als je een echte allstar kenner bent, dan ga je liever naar de Pro of de Britain. Deze twee winkels krijgen namelijk de nieuwste collecties! Dus dat betekent, veel kleur! Origineel (naja, tijdelijk) en natuurlijk super leuk! Een klein detail: de nieuwste collecties zijn ook al gelijk tegen de 80 euro..
Verder is er natuurlijk ook goed naar stijlen van meisjes en jongens gekeken. Natuurlijk weten we allemaal dat Britain grotendeels een hiphop winkel is, dus die verkopen meer Allstars voor jongens. Voor meisjes is de Pro leuker, want daar zijn namelijk veel meer Allstars met kleur. Er is nu trouwens een regenboog lijn! Dat betekent ongeveer 8 verschillende soorten allstars in alle kleuren van de regenboog.
Nog een ander leuk nieuwtje: Britain is nu ook erg in trek voor iedereen. Heb je wel eens opgelet als je in de school loopt? Er is haast niemand meer te bekennen met saaie witte of zwarte veters! Daar is Britain de hoofdoorzaak voor. Bij Britain kan je bijvoorbeeld dunne (naja, allstarveters) kopen in alle kleuren van de regenboog en pastel kleuren. Deze kosten 2 euro per stuk. Verder heb je daar ook iets bredere veters met leuke printjes! Rubbere eendjes, katjes, sterretjes enz. natuurlijk ook in hele leuke kleuren! Iedereen heeft zijn eigen stijl!
Expres yourself!
© Shannon Ernst